1 - 12
DRiV Gliwice+

18Witold Biel 32'
10Olaf Białek 3', 10', 38'
25', 32', 34', 37', 39'
92Dorian Kalisz 17', 20', 37'
3', 8', 24', 38'
2Marcin Metelski
7Piotr Hiszpański 8', 24', 25'
8Bartłomiej Stocki 39'
6Adam Hiszpański
3Paweł Fojucik 34'
  12 9

Spotkanie pomiędzy Honeywell a DRiV Gliwice+ zapowiadało się jako konfrontacja zespołów, które przed tą serią gier 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, zajmowały sąsiednie lokaty w dolnej części tabeli. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed dwoma tygodniami podejmowali ekipę BMZ Poland. Piłkarze Honeywell podzielili się wówczas punktami z drużyną rywali, po wysokim remisie 6:6. Natomiast goście nie rozegrali swojego ostatniego pojedynku przeciwko drużynie Sopra Steria, a wynik tamtej rywalizacji został zweryfikowany jako walkower. Mecz dużo lepiej rozpoczął się dla zawodników z Gliwic. Goście wyszli na prowadzenie już w 3 minucie, a z trafienia cieszył się Olaf Białek. Natomiast już kilka chwil później było 0:2, a tym razem na listę strzelców wpisał się Piotr Hiszpański. Choć gospodarze w pierwszej odsłonie próbowali zagrażać bramce przeciwników, to przed przerwą do siatki trafiali tylko piłkarze DRiV Gliwice+. Przed ostatnim gwizdkiem arbitra goście zdobyli jeszcze 3 bramki i przy zmianie stron widniał wynik 0:5. W drugiej połowie obraz gry na murawie znacząco się nie zmienił. Na boisku nadal dominowali gracze z Gliwic, którzy sukcesywnie powiększali swoje prowadzenie. W 27 minucie trafienie dla Honeywell zanotował Kevin Sapoen, jednak jak się później okazało, była to jedynie bramka honorowa. Ostatecznie gospodarze musieli tego wieczoru uznać wyższość rywali, ulegając im w rozmiarach 1:12, jednakże ten wynik nie zmienił końcowej klasyfikacji tych zespołów w tabeli 1 Ligi.