DRiV Gliwice+ vs Honeywell

DRiV Gliwice+
3 - 4
Honeywell

DRiV Gliwice+ mierzyło się z Honeywell w ramach rozgrywek 1 ligi Sportowej Ligi Firm. Obie drużyny podchodziły do tego meczu z zerowym dorobkiem punktowym, po porażkach w pierwszej kolejce. Chęć zamazania zeszłotygodniowej plamy, znakomicie przełożyła się na wydarzenia boiskowe. Zawodnicy od początku agresywnie ruszyli i bez zbędnego kunktatorstwa zaatakowali z nastawieniem pokonania rywala. Bramki padały jedna po drugiej i już po 13 minutach mieliśmy wynik 2-2. Po bardzo intensywnym początku gra się chwilowo uspokoiła i do przerwy utrzymał się właśnie taki wynik. Drugą połowę lepiej rozpoczęli piłkarze Honeywell, którzy to wyszli na prowadzenie w 24 minucie. Rywale jednak nie poddawali się i nieustannie dążyli do wyrównania, co im się udało równo 10 minut później. Wszystko już wskazywało, że taki rezultat utrzyma się do końca spotkania, jednak ofensywna, bezkompromisowa gra obydwu drużyn poskutkowała finalnie bramką zdobytą przez Honeywell na minutę przed końcem spotkania. DRiV Gliwice mimo bardzo dobrej postawy przegrał tego dnia 3-4, jednak jeśli będą dalej się tak prezentować, to zdobycze punktowe same przyjdą.