Auroland vs PACCOR

Auroland
7 - 4
PACCOR

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy Auroland a PACCOR, znajdowali się zawodnicy rozstawieni w roli gospodarzy. W swoim poprzednim meczu piłkarze Auroland, podejmowali ekipę PwC SDC. Gospodarze pokonali wówczas przeciwników 6:1, jedynego gola tracąc w drugiej części gry. Natomiast goście przed dwoma tygodniami, mierzyli się z drużyną Netology. Gracze PACCOR przegrali tamtą konfrontację w stosunku 1:4, co było dla nich ósmą porażką w bieżącym sezonie Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm. W mecz znakomicie weszli piłkarze gości, obejmując prowadzenie już w 1 minucie, po bramce którą zdobył Michał Golik. Jednakże kilka chwil później było już 1:1, a tym razem na listę strzelców wpisał się Jarosław Stachowicz. Po bramce wyrównującej festiwal strzelecki trwał nadal. W 10 minucie drugiego gola dla ekipy PACCOR strzelił Artur Białas, natomiast już 60 sekund później do ponownego remisu doprowadził Anatolii Mamchur. Końcowe fragmenty pierwszej odsłony, należały już jednak zdecydowanie do zawodników Auroland i przy zmianie stron to gospodarze prowadzili 4:2. Druga odsłona ponownie przyniosła wyrównany obraz spotkania, a zespoły naprzemiennie zaliczały kolejne trafienia. Ostatecznie ekipa Auroland pokonała drużynę PACCOR w stosunku 7:4, zaliczając tym samym drugą wygraną z rzędu w rundzie wiosennej SLF.