el12 vs ING

el12
3 - 1
ING

Rywalizacja pomiędzy el12 a ING zapowiadała się jako spotkanie zespołów, które po 6 kolejkach rundy wiosennej 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, zajmowały dwie pierwsze lokaty w tabeli. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, przed dwoma tygodniami podejmowali drużynę TPG. Piłkarze el12 ulegli wówczas swoim rywalom 0:7, co było ich pierwszą porażką w bieżącym sezonie. Natomiast goście w swoim poprzednim meczu, konfrontowali się z zespołem OTCF. Zawodnicy ING pokonali przeciwników w stosunku 5:3, aż 4 bramki zdobywając już w pierwszej części gry. Spotkanie rozpoczęło się od dość wyrównanej postawy obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście, starali się rozgrywać swoje kolejne akcje małą liczbą podań, posyłając prostopadłe piłki do napastników. Na pierwszego gola przyszło nam poczekać do 14 minuty, kiedy to zawodnik el12 – Karol Kroczek, wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie w pierwszej połowie i przy zmianie stron to gospodarze mieli minimalną przewagę prowadząc 1:0. Wraz z upływem czasu drugiej połowy, gospodarze osiągali coraz większą przewagę na placu gry. W 30 minucie drugą bramkę dla el12 zdobył Karol Kroczek, a 120 sekund później Tomasz Matysek doprowadził do wyniku 3:0. Natomiast trafienie dla zespołu ING w 40 minucie zanotował Konrad Bąk, jednak był już to tylko gol honorowy. Dzięki wygranej 3:1 zespół el12 zanotował swoje 6 zwycięstwo w tym sezonie.