ING vs el12

ING
4 - 5
el12

Na koniec dnia rozgrywek Sportowej Ligi Firm, doszło do drugoligowego starcia pomiędzy ING, a el12. Jedni i drudzy podchodzili do meczu w pozytywnych nastrojach, ponieważ w bardzo przekonywującym stylu pokonali przeciwników w 1 kolejce. Zarówno w ING jak i el12, można upatrywać jednych z faworytów do wygrania ligi i to było widać od początku meczu. Bardzo duże zaangażowanie i koncentracja były widoczne po obydwu stronach. Pierwsza bramkę tego spotkania zdobyli w 12 minucie zawodnicy ING, jednak po chwili rywale odpowiedzieli i doprowadzili do wyrównania. Pierwsza połowa skończyła się wynikiem 1-1, lecz to była tylko zapowiedź emocji jakie nas czekały w drugiej części meczu. Drugą połowę lepiej zaczęli el12 i w 25 minucie mieliśmy rezultat 1-3. Wtedy odpowiedzieli zawodnicy ING strzelając kontaktową bramkę, lecz el12 zdawali się kontrolować przebieg meczu i ponownie wyszli na prowadzenie z dwubramkową przewagą. Do 39 minuty utrzymywał się wynik 2-4, lecz najciekawsze było dopiero przed nami. ING po heroicznych atakach zdołali zdobyć dwie bramki, doprowadzając do wyrównania w 40 minucie. Kiedy wszyscy zainteresowani już byli pewni remisu, w doliczonym czasie gry el12 strzelili gola na wagę 3 punktów. Finalnie spotkanie zakończyło się wynikiem 4-5. Był to bardzo dobry mecz, stojący na bardzo dobrym poziomie, mnóstwo emocji i gratulacje należą się dla obydwu drużyn!