TPG vs ING

TPG
2 - 8
ING

Przed spotkaniem trudno było wskazać jednogłośnego faworyta meczu. Oba zespoły nieźle prezentowały się w pierwszych 4 kolejkach, zdobywając kolejno 9 oraz 6 punktów, co oznaczało, że będzie to istotne starcie dla układu tabeli 2 Ligi. Zapowiadała się wyrównana rywalizacja, jednak początek meczu to dominacja graczy ING, którzy to już po 9 minutach meczu prowadzili 0-3. TPG jednak nie powiedzieli ostatniego słowa i zdołali zdobyć dwa trafienia jeszcze przed gwizdkiem na przerwę. Druga połowa zapowiadała się ekscytująco. Do 24 minuty nic tak naprawdę nie było wiadomo, oglądaliśmy wyrównane starcie, jednak wtedy nastąpił moment przełomowy, czyli bramka na 2-4. Ten gol, jak mawia się potocznie, zabił mecz. TPG już stracili zapał, a dobrze dysponowani zawodnicy ING zdobyli jeszcze 4 trafienia, ustalając końcowy wynik na 2-8.