ING vs TPG

ING
1 - 5
TPG

Choć w ostatnich tygodniach rozgrywek sezonu jesiennego 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, zarówno ING jak i TPG nie punktowały zbyt często, to w lepszej sytuacji w tabeli przed rozpoczęciem tego starcia, byli piłkarze rozstawieni jako goście. Zawodnicy TPG przed tygodniem, rywalizowali z ekipą Express Heroes. Goście ulegli wówczas swoim przeciwnikom 2:4, decydujące bramki tracąc w ostatniej fazie meczu. Natomiast gospodarze w swoim poprzednim pojedynku, mierzyli się z zespołem Honeywell. Gracze ING przegrali tamtą konfrontację aż 4:13, co było ich ósmą porażką w bieżących rozgrywkach. Jednak to spotkanie lepiej rozpoczęli piłkarze ING, trafiając do siatki rywali już w 3 minucie, a gola na 1:0 zdobył Krzysztof Gancarz. Jednak radość gospodarzy nie trwała zbyt długo. Już 120 sekund później Mateusz Cyganik zdobył wyrównującą bramkę dla TPG, a kilka chwil później Dawid Wysokiński wyprowadził gości na prowadzenie. Po trzech golach które padły już na początku spotkania, w dalszej części pierwszej odsłony nie oglądaliśmy już bramek i na przerwę obie ekipy schodziły przy rezultacie ustalonym już w 6 minucie gry. Choć po zmianie stron zawodnicy ING mieli swoje okazje bramkowe, to do siatki trafiali już tylko gracze gości. Ostatecznie po trzech golach z drugich 20 minut, zespół TPG pokonał ING 5:1, kończąc rozgrywki jesienne na 7 pozycji w tabeli.