PACCOR vs Netology

PACCOR
0 - 6
Netology

Spotkanie pomiędzy PACCOR a Netology zapowiadało się jako pojedynek zespołów, które na inaugurację sezonu wiosennego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm poniosły porażki. Ten mecz był dla nich zatem doskonałą okazją do szybkiej rehabilitacji. Gracze rozstawieni jako gospodarze, przed tygodniem rywalizowali z drużyną FAMUR. Zawodnicy PACCOR ulegli wówczas rywalom w stosunku 3:5, decydujące bramki tracąc w drugiej części meczu. Natomiast goście w ubiegły czwartek, podejmowali drużynę Capgemini. Piłkarze Netology przegrali tamtą konfrontację 2:3, trwoniąc dwubramkową zaliczkę. Spotkanie dużo lepiej rozpoczęło się dla graczy gości. Zawodnicy Netology wyszli na prowadzenie już w 5 minucie, a z trafienia cieszył się Sebastian Lewicki. Po szybko zdobytej bramce, goście poszli za ciosem. Już w 10 minucie Krzysztof Hajduczek dał swojej ekipie drugą bramkę, a 120 sekund później Adrian Gołębiewski doprowadził do wyniku 0:3. Takim też wynikiem zakończyła się pierwsza połowa, w której goście wypracowali sobie bezpieczną przewagę. Po zmianie stron do swoich okazji bramkowych zaczęli dochodzić gracze PACCOR, jednak byli bardzo nieskuteczni pod polem karnym rywali. Natomiast piłkarze Netology, z biegiem czasu zaczęli powiększać swoje prowadzenie. Ostatecznie goście pokonali zespół PACCOR w rozmiarach 6:0, z nawiązką rekompensując sobie wpadkę z pierwszej kolejki rundy wiosennej.