PACCOR vs Netology

PACCOR
1 - 4
Netology

Faworytem do zwycięstwa w spotkaniu pomiędzy drużynami PACCOR a Netology byli goście. Rundę wiosenną Ekstraklasy zakończyli na 1 miejscu i ich zamiarem było kontynuowanie zwycięskiej passy w pierwszym meczu rundy jesiennej. Tak też się stało, już w 3 minucie meczu wyszli na prowadzenie, a gola zdobył Łukasz Stachoń. Jednak drużyna gospodarzy tanio skóry sprzedać nie zamierzała i w 7 minucie wyrównali wynik za sprawą Rafała Cieslika. To jednak podziałało na drużynę Netology motywująco i w przeciągu dwóch minut strzelili dwie bramki i ustalili wynik pierwszej połowy na 1:3. Druga połowa nie obfitowała w zbyt wiele sytuacji bramkowych. Obie drużyny starały się stworzyć zagrożenie pod bramką rywala, lecz obrońcy tego dnia byli świetnie dysponowani. Gdy wydawało się, że druga połowa zakończy się bezbramkowym remisem, goście przeprowadzili udaną akcje i tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego strzelili gola na 1:4. Drugi raz w tym spotkaniu na listę strzelców wpisał się Sebastian Lewicki. Zespół Netology dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu po pierwszej kolejce, znów zagościł na pierwszym miejscu tabeli Ekstraklasy.