76Jakub Zając 27', 30', 31', 32'
3Damian Babioch
8Michał Czyrny 37'
13Marcin Wąsiak 17', 25', 31', 32'
10', 16', 22', 27', 37'
1Wojciech Dziuba
99Tomasz Jankowski
7Kamil Borawski 10', 16', 27', 33'
3', 8'
10Piotr Drabik 8', 30'
17'
  12 13

Zespoł Cooler Club nie rozpoczął dobrze rundy jesiennej 1 Ligi. Przegrał swój pierwszy mecz bardzo wysoko, a tym razem nie zapowiadało się na łatwiejszą przeprawę. Ich rywale BMZ Poland mają już na koncie jedno zwycięstwo i liczą na kolejne. Pierwszą bramkę zdobyli gospodarze już w 3 minucie, natomiast w 5 minucie goście doprowadzili do wyrównania, jednak z każdą kolejną akcją uwidaczniała się przewaga gospodarzy. Napierali na bramkę i w 8 minucie wyszli na prowadzenie, a autorem gola był Piotr Drabik. Rozwiązało to worek z bramkami, do przerwy gospodarze prowadzili 5:1. W drugiej połowie jeszcze mocniej przycisnęli i był to już prawdziwy pogrom. Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem 13:1. BMZ Poland odnosi drugie zwycięstwo i zajmuje 2 miejsce w tabeli 1 Ligi. Goście kolejny mecz przegrali tym samym wynikiem i z bilansem bramkowym 2:26 zajmują ostatnie miejsce w tabeli.