Prestige vs AutoPartner

5 - 2
AutoPartner

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra w meczu pomiędzy Prestige a AutoPartner, trudno było wskazać faworyta do do zgarnięcia kompletu punktów w tym starciu. Zawodnicy rozstawieni jako gospodarze, w poprzednich rozgrywkach występowali na poziomie Ekstraklasy, jednak po słabszej rundzie musieli pożegnać się z elitą, zajmując w tabeli 7 miejsce. Natomiast goście w sezonie Jesień 2022, powrócili do stawki SLF po jednym sezonie przerwy. Zawodnicy AutoPartner w swojej poprzedniej rundzie, a więc w rozgrywkach Zima 2022, uplasowali się na najniższym stopniu podium Ekstraklasy, notując 8 wygranych meczów. Rywalizacja w tym spotkaniu rozpoczęła się od szybkiej wymiany ciosów. Najpierw już w 3 minucie gola dla gości zdobył Rafał Sieradzki, a kilka chwil później do remisu doprowadził gracz Prestige – Paweł Konopiński. Natomiast w końcówce pierwszej odsłony to zawodnicy AutoPartner dość szczęśliwie ponownie objęli prowadzenie, po samobójczym trafieniu przeciwników. Jednakże po przerwie, to piłkarze Prestige przejęli już kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Najpierw w 24 minucie Sebastian Kujawa dał remis swojej ekipie, a 60 sekund później Michał Gembara wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Zawodnicy występujący w czarnych strojach, już do końca meczu kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, dokładając rywalom kolejne dwie bramki. Ostatecznie zespół Prestige pokonał AutoPartner 5:2, po pierwszej serii spotkań 1 Ligi meldując się na drugiej lokacie w stawce.