AutoPartner vs Prestige

AutoPartner
4 - 6

Spotkanie pomiędzy AutoPartner a Prestige, przed rozpoczęciem gry na boisku, nie miało wyraźnego faworyta. Wprawdzie poprzedni sezon Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, na wyższej lokacie zakończyli piłkarze rozstawieni w roli gospodarzy, jednak mieli oni nad ekipą AutoPartner tylko 5 punktów przewagi. W rundzie jesiennej bezpośrednie starcie pomiędzy tymi ekipami padło łupem drużyny Prestige, która wygrała wówczas 3:1, zwycięstwo zapewniając sobie w ostatnich dziesięciu minutach gry. Rywalizacja rozpoczęła się od lepszej dyspozycji graczy AutoPartner, którzy już w 4 minucie wyszli na prowadzenie, po bramce którą zdobył Grzegorz Białorucki. Po tym trafieniu gospodarze poszli za ciosem, kilka chwil później podwyższając prowadzenie na 2:0, za sprawą trafienia które zanotował Mateusz Wójcik. Po dwóch przyjętych cioskach, piłkarze Prestige zdołali zdobyć bramkę kontaktową, którą w 11 minucie strzelił Arkadiusz Matuszczyk. Jednak jeszcze przed przerwą, gospodarze dołożyli do swojego dorobku kolejne 2 gole, przy zmianie stron prowadząc 4:1. Na początku drugiej odsłony, do odważnych ataków ruszyli zawodnicy gości, chcąc odrabiać straty poniesione w pierwszych 20 minutach gry. Już chwilę po wznowieniu rywalizacji, Michał Gembara zdobył drugą bramkę dla Prestige, dając jasny sygnał do dalszych ataków. W 30 minucie ten sam zawodnik, strzelił dla swojej ekipy gola kontaktowego, a 60 sekund później Arkadiusz Matuszczyk wyrównał stan rywalizacji. Choć gospodarze starali się odpowiedzieć przeciwnikom, nie byli już w stanie zatrzymać rozpędzonych graczy Prestige. W końcówce goście zdobyli jeszcze dwie bramki, ostatecznie wygrywając spotkanie 6:4, rozpoczynając tym samym sezon zimowy od fantastycznej remontady.