Auroland vs PwC SDC

Auroland
4 - 4
PwC SDC

Zespół PwC SDC pauzował w 1 kolejce, natomiast w 2 kolejce udało im się zdobyć 1 punkt. Ich aktualna forma dla kibiców była wielką niewiadomą. Ich rywalem była ekipa Auroland, która nieźle rozpoczęła sezon i przystępowała do tego meczu z 4 punktami w tabeli. Spotkanie stało od samego początku na wysokiej intensywności i bardzo dobrym poziomie. Strzelanie już w 4 minucie rozpoczął Dawid Pawlicki, zawodnik PwC, lecz momentalnie odpowiedzieli goście wyrównując wynik. Od tego momentu mogliśmy oglądać ciągłe wymiany ciosów i po ekscytującej pierwszej połowie, zawodnicy schodzili na przerwę przy wyniku 2-3 dla PwC. Druga połowa również nie zawiodła. Tym razem strzelanie rozpoczęli zwodnicy Auroland doprowadzając do remisu. W 33 minucie Łukasz Rak zdobył bramkę i w końcówce spotkania to PwC wyszło na prowadzenie. Kiedy już wszyscy spodziewali się zwycięstwa PwC SDC, na minutę przed końcem bramkę wyrównującą strzelił Piotr Lubos. Spotkanie zakończyło się remisem 4-4. Brawa należą się dla jednych i drugich, ponieważ obie ekipy stworzyły tego dnia bardzo interesujące widowisko.