Netology vs FAMUR SA

Netology
7 - 2
FAMUR

Obie drużyny mogły być zadowolone z inauguracji sezonu, choć jednym i drugim punkty nie przyszły łatwo. Netology pokonało Prestige 2:1, z kolei FAMUR SA poradził sobie z PACCOR, po równie wyrównanym boju. Zawodnicy obu zespołów mieli pewnie w pamięci poprzednie spotkanie, gdy na krytym boisku w zimowych zmaganiach, gracze w zielonych koszulkach dość niespodziewanie ograli wyżej notowanych rywali. Ostatecznie na przestrzeni całego sezonu to Netology okazało się lepsze i sięgnęło po srebrne medale, ale o lekceważeniu przeciwnika nie mogło być mowy. Wicemistrzowie poprzednich rozgrywek zrewanżowali się rywalom i tym razem odnieśli pewne zwycięstwo, mając kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami od pierwszej do ostatniej minuty. Już na przerwę Netology schodziło z czterobramkową zaliczką, a w drugiej odsłonie mecz nie roztrwoniło przewagi, ostatecznie pokonując FAMUR SA 7:2. Spora w tym zasługa Pawła Kabuta, który zdobył cztery bramki i dołożył do tego jedną asystę. Tym samym Netology po dwóch meczach ma na koncie komplet punktów, a należy podkreślić, że mierzyło się w nich z bardzo wymagającymi rywalami.