13Tomasz Krotofil 3'
2', 7', 25', 27'
8Michał Dyjas 33', 34', 39'
  15 15

Zdecydowanym faworytem do sięgnięcia po komplet punktów w starciu pomiędzy ING a ArchiDoc, był zespół rozstawiony w roli gościa. Po pięciu kolejkach rundy zimowej Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zawodnicy ArchiDoc zajmowali pozycję wicelidera tabeli, jak dotąd nie ponosząc jeszcze żadnej porażki. W ubiegły poniedziałek goście pokonali zespół Projekt Solartechnik w stosunku 3:1, jedynego gola tracąc w pierwszej części gry. Natomiast gospodarze przed tą serią gier, zajmowali 10 pozycję w stawce. W swoim poprzednim pojedynku piłkarze ING, zwyciężyli z TDJ Estate 8:5, co było dla nich pierwszą wygraną w obecnej kampanii. Mecz od samego początku był jednak widowiskiem jednostronnym. Kilka chwil po pierwszym gwizdku arbitra, inicjatywę na boisku przejęli gracze ArchiDoc, którzy otworzyli wynik już w 2 minucie, po trafieniu Daniela Długosza. Ten gol rozwiązał worek z bramkami po stronie gości, którzy do przerwy prowadzili już 8:0. Po zmianie stron obraz gry na murawie się nie zmienił. Sytuację nadal kontrolowali zawodnicy występujący w pomarańczowych strojach, dokładając na swoje konto kolejne bramki. Choć gracze ING starali się nawiązać walkę z przeciwnikami, ostatecznie tego wieczoru było ich stać tylko na trafienie honorowe, które w 40 minucie zanotował Patryk Wolanin. Gospodarze ulegli rywalom w rozmiarach 1:15, pozostając tym samym na 10 miejscu w tabeli.