ArchiDoc vs ING

ArchiDoc
16 - 1
ING

Spotkanie pomiędzy ArchiDoc a ING zapowiadało się bardzo interesująco. W mecz lepiej weszli gospodarze i już w trzeciej minucie wszyli na prowadzenie. Po pierwszej bramce zmotywowani ruszyli do kolejnych ataków na bramkę rywala. Raz po raz stwarzali stuprocentowe sytuacje. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 6:0. Druga część meczu była dla gości jeszcze gorsza. Nie można było im odmówić zaangażowania, jednak zawodnicy ArchiDoc byli tego dnia nie do powstrzymania. Gra się kleiła, wielopodaniowe akcję mogły się podobać. Udało im się strzelić kolejne dziesięć bramek i prowadzili już 16:0. Goście pokazali charakter i do ostatniej akcji starali się o honorowe trafienie. Sztuka ta udała im się tuż przed ostatnim gwizdkiem sędziego. Gospodarze po zwycięstwie 16:1 zajmują trzecie miejsce w tabeli rundy jesiennej.