ING vs ArchiDoc

ING
0 - 14
ArchiDoc

Zdecydowanym faworytem spotkania pomiędzy ING a ArchiDoc byli goście. Wygrali oni bowiem wszystkie dotychczasowe mecze, a drużyna gospodarzy wręcz przeciwnie. Mieli na koncie same porażki. Ciężko było zakładać inny scenariusz niż pewna wygrana zespołu ArchiDoc. Miejsca w tabeli od początku miały swoje urzeczywistnienie na boisku. Goście ruszyli z pełnym animuszem i rozpoczęli strzelanie już w 2 minucie. Potem gole padały seriami. Różnica klas była aż nadto widoczna. Gospodarzom nie brakowało zaangażowania, ale byli zdecydowanie mniej zgrani. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:6. W drugiej części spotkania nic się nie zmieniło. Goście dalej popełniali bardzo dużo błędów w obronie i stracili jeszcze więcej bramek. Spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 0:14. ArchiDoc z najlepszym bilansem bramkowym i największą ilością punktów pewnie prowadzi w tabeli II Ligi.