PACCOR vs Keywords Studios

PACCOR
1 - 4
Keywords Studios

Mecz pomiędzy drużynami PACCOR a Keywords Studios zapowiadał się bardzo ciekawie. Deszczowa aura nie sprzyjała graniu w piłkę, ale oba zespoły nie przejmując się warunkami atmosferycznymi ruszyły do boju. Mecz od początku był wyrównany, dużo gry w środkowej części boiska. Jako pierwsi worek z bramkami rozwiązali gospodarze, a po 10 minutach prowadzili 1:0, jednak potem do głosu doszli goście. W pierwszej połowie udało im się wyrównać i z impetem zaatakowali przeciwnika po gwizdku wznawiającym grę. Po dwóch składnych akcjach wyszli na bezpieczne prowadzenie 1:3. Zawodnicy PACCOR próbowali odpowiedzieć, ale to rywale byli lepiej dysponowani. W 34 minucie goście zdobyli bramkę ustalającą wynik na 1:4. Wszystkie gole dla gości zdobył będący w świetnej formie Diego Avila.