PACCOR vs Keywords Studios

PACCOR
9 - 2
Keywords Studios

Przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy PACCOR a Keywords Studios, w lepszej sytuacji znajdował się zespół rozstawiony w roli gospodarza. W poprzedniej serii gier 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, gracze PACCOR odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie jesiennym, przesuwając się w wyższe rejony tabeli. Gospodarze pokonali wówczas ekipę Novichem 5:1, większość bramek zdobywając już w pierwszej części meczu. Natomiast goście jak dotąd, nie zdołali wywalczyć jeszcze punktów w bieżących rozgrywkach. Przed tygodniem zawodnicy Keywords Studios, musieli uznać wyższość drużyny Cooler Club, przegrywając w rozmiarach 0:12. Rywalizacja rozpoczęła się od dość wyrównanej gry obu zespołów. W pierwszych minutach meczu, oba zespoły starały się mądrze rozgrywać piłkę w środku pola, próbując prostopadłych podań. Jako pierwsi poważne zagrożenie pod bramką przeciwników, stworzyli gracze Keywords Studios, którzy dwukrotnie byli bardzo bliscy zdobycia gola. Jednakże to gospodarze otworzyli wynik tej konfrontacji. W 15 minucie bramkę na 1:0 dla PACCOR, zdobył Michał Sikora. Po tym trafieniu gracze występujący w biało-czarnych strojach poszli za ciosem, już 60 sekund później podwyższając rezultat, za sprawą bramki którą zdobył Robert Ferens. Taki wynik utrzymał się już do przerwy i przy zmianie stron, to gospodarze schodzili z boiska z dobrą zaliczką. Na początku drugiej połowy, piłkarze PACCOR ponownie ruszyli do ataku, już w pierwszych trzech minutach zdobywając kolejne dwa gole. Gospodarze kontrolowali sytuację na placu gry aż do 34 minuty. Wtedy do mocnego ataku przystąpili gracze Keywords Studios, zdobywając dwie bramki, których autorami byli Diego Largo Vega oraz Diego Avila. Jednak gdy wydawało się, że goście mogą pójść za ciosem, gospodarze odzyskali kontrolę nad spotkaniem, w końcówce zdobywając jeszcze 4 bramki. Ostatecznie PACCOR pokonał Keywords Studios 9:2, odnosząc drugą wygraną w tym sezonie.