PACCOR vs Keywords Studios

PACCOR
5 - 4
Keywords Studios

Mecz pomiędzy PACCOR a Keywords Studios zdecydowanie dostarczył dużo emocji. Pierwsza połowa zaczęła się spokojnie, drużyny badały siły przeciwnika i nie pozwalały na błędy. Jednak to PACCOR zdołał wysunąć się w pierwszej połowie na zdawałoby się bezpieczną, 3 bramkową przewagę. Zawodnicy Keywords Studios najwyraźniej dosyć solidnie zmotywowali się w przerwie, ponieważ po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę grali zupełnie inną piłkę. Gonili wynik, obijali bramkę rywali, a bramkarz przeciwników przyjmował na siebie grad strzałów, który jednak fenomenalnie zdołał odpierać. Zespół Keywords Studios zdołał wyrównać w 39 minucie na 4:4, lecz prawdziwą wolą zwycięstwa wykazał się PACCOR strzelając zwycięskiego gola w ostatnich sekundach meczu.