Fortis Logistics Sławków vs Firma ZK Grzybowice

Fortis Logistics Sławków
1 - 8
Firma ZK Grzybowice

Arcyciekawym starciem był pojedynek Fortis Logistics Sławków przeciw drużynie Firma ZK Grzybowice. W tym momencie nie było miejsca na błąd – przegrany tego starcia zniwelowałby szanse na mistrzostwo do minimum. Lepiej w mecz weszli zawodnicy w żółtych strojach. Już w 2 minucie gola zdobył Artur Fałowski, dla którego było to już 13 trafienie w tym sezonie. Zawodnicy ze Sławkowa próbowali zdobyć gola kontaktowego, lecz ich niemoc trwała w najlepsze. Dobrze z pressingiem rywali radzili sobie zawodnicy Firmy ZK Grzybowice, a ich akcje ofensywne budziły postrach w szeregach defensywnych Fortisu. Tuż przed przerwą gola zdobył Dawid Fałowski, a chwilę po nim na listę strzelców wpisał się Bartek Jóźwik, dzięki czemu do przerwy mieliśmy 3:0 dla graczy w żółtych strojach. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Fortis wciąż nie mógł zdobyć pierwszego trafienia, a jego przeciwnik był tego dnia nie lada skuteczny. Ekipa ze Sławkowa przełamała się dopiero w 38 minucie, lecz był to tylko gol pocieszenia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem aż 8-1 dla Firmy ZK Grzybowice, która w ostatniej kolejce powalczy o Mistrzostwo z PABLO Usługi Monterskie!