Firma ZK Grzybowice vs Fortis Logistics Sławków

Firma ZK Grzybowice
6 - 5
Fortis Logistics Sławków

Prawdziwego fightera poznaje się po tym, jak po słabym początku potrafi podnieść się nie po to, by odrobić straty, ale by znowu znaleźć się na należnym miejscu w czołówce. Takie motto przyświeca Firmie ZK Grzybowice, ekipie rywalizującej tym razem z przeciętnie radzącym sobie Fortis Logistics Sławków. Drużyna oparta na grze Bartosza Borowca stworzyła niepowtarzalne widowisko nie tylko ze swojej strony, ale również pół żartem, pół serio, natchnęli rywali. Nie często aż tak dobrze prezentują się piłkarze Fortis Logistics Sławków i można się zastanawiać, po co chować takie umiejętności w szafie? Drużyny zamiennie strzelały sobie bramki, nie brakowało też dramaturgii i kontrowersji. Wynik pierwszej połowy to 5-4 i oczekiwanie na dalszą część festiwalu strzeleckiego. Druga połowa to parada bramkarzy i popisy w obronie piłkarzy, którzy nie chcieli ani na moment dać za wygraną. A ostatnia akcja meczu jest żywcem wyrwana z filmu, bo trudno uwierzyć, że kilka sekund przed końcem meczu trudną akcję będą potrafili sfinalizować piłkarze Firmy ZK Grzybowice. Trzeba to zobaczyć, bo rzeczywiście trudno w to uwierzyć a okrzyki radości tylko potwierdzają wyjątkowość tej chwili.