Fortis Logistics Sławków vs Firma ZK Grzybowice

Fortis Logistics Sławków
2 - 3
Firma ZK Grzybowice

Firma ZK Grzybowice rozpoczęła sezon od trzech wygranych, ale jak do tej pory mierzyła się z beniaminkami i można było się spodziewać, że Fortis zawiesi tej drużynie poprzeczkę nieco wyżej niż poprzedni rywale. Choć to gracze ze Sławkowa jako pierwsi stworzyli sobie groźną sytuację, to jednak to ich rywale prowadzili grę od początku spotkania. W efekcie objęli oni prowadzenie po bramce Patryka Wróbla w 8 minucie meczu. Niedługo później było już 2:0, ale Fortis błyskawicznie odpowiedział golem kontaktowym, pokazując, że nie zamierza ułatwiać przeciwnikowi zadania. Wynik 2:1 utrzymywał się do przerwy, a drugiej połowie obie strony dołożyły jeszcze po jednej bramce. Firma ZK znów miała dwa gole przewagi, jednak Fortis ponownie „złapał kontakt” sprawiając, że rezultat meczu do ostatnich minut był sprawą otwartą. Mimo iż lider tabeli wygrał różnicą tylko jednego gola, to z przebiegu spotkania na to zwycięstwo w pełni zasłużył, stwarzając sobie znacznie więcej dogodnych okazji strzeleckich i będąc stroną przeważającą przez większość meczu.