ING vs MRW

ING
2 - 3
MRW

Przed tym spotkaniem faworytem był zespół MRW, który dotychczas przegrał zaledwie jedno spotkanie. Ich rywalem było ING, czyli drużyna nie bojąca się nikogo, która potwierdziła nie raz, że jest w stanie rywalizować z każdym, co zapowiadało nam interesujące starcie. Na prowadzenie pierwsi wyszli zawodnicy ING już w 2 minucie a w 8 minucie było już 2:0. Dobry początek sprawił, że MRW długo nie potrafili dojść do głosu, jednak udało się im przełamać defensywę rywali w 17 minucie i doprowadzili oni tym samym do wyniku 2:1. Tak też zakończyła się pierwsza odsłona spotkania. W drugą część meczu lepiej weszli napędzeni zawodnicy MRW i momentalnie doprowadzili do remisu 2:2. Gracze ING jednak się nie poddawali i nieustannie próbowali odpowiadać rywalom, jednak nie udało im się ponownie wyjść na prowadzenie, a fakt, że mocno otworzyli się w końcówce spotkania sprawił, iż to MRW zadało ostateczny cios i zwyciężyło tego dnia wynikiem 2-3.