ING vs MRW

ING
3 - 9
MRW

Spotkanie pomiędzy ING a MRW zapowiadało się jako rywalizacja zespołów, którym w poprzedniej serii gier 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, nie udało się sięgnąć po zdobycze punktowe. Piłkarze rozstawieni jako gospodarze, w ostatnim meczu podejmowali zespół KPMG. Zawodnicy ING ulegli wówczas przeciwnikom 4:5, większość bramek tracąc w drugiej części gry. Natomiast goście w swoim poprzednim pojedynku, mierzyli się z ekipą el12. Piłkarze MRW przegrali tamto starcie w stosunku 1:4, co było ich szóstą porażką w bieżącym sezonie. W spotkanie zdecydowanie lepiej weszli zawodnicy ING. Już w 3 minucie Konrad Bąk otworzył wynik tego meczu, a kilka chwil później Krzysztof Gancarz podwyższył na 2:0. Jednak jak się później okazało, były to wszystkie akcenty ofensywne gospodarzy w pierwszej odsłonie. Już w 7 minucie Mariusz Brzozowiec zdobył dla MRW bramkę kontaktową, a w kolejnych akcjach ten sam zawodnik trafił do siatki ING jeszcze dwukrotnie, kompletując hat tricka. Tak więc przy zmianie stron mieliśmy wynik 2:3, ze wskazaniem ofensywnym na zespół gości. Po przerwie swoją dobrą grę kontynuowali piłkarze MRW. Już w 27 minucie czwarte trafienie dla gości zanotował Piotr Panchyrz, a w następnej akcji kolejną bramkę tego wieczoru dołożył Mariusz Brzozowiec. Choć w 31 minucie gospodarze pokonali bramkarza MRW, to końcowe fragmenty tego pojedynku ponownie należały do zespołu gości. Piłkarze występujący w bordowych strojach strzelili kolejne 4 gole, ostatecznie ustalając wynik na 3:9.