KPMG vs Raben Logistics Ruda Śląska

KPMG
7 - 3
Raben Logistics Ruda Śląska

O 19:45 doszło do starcia drugoligowych zespołów Sportowej Ligi Firm. KMPG po kiepskim starcie sezonu, ostatnio weszli na zwycięskie tory i zwyciężyli dwukrotnie. Czy zespół Raben Logistics Ruda Śląska, który rozpoczął sezon grając w kratkę, był w stanie zatrzymać KPMG w drodze do trzeciego zwycięstwa z rzędu? Strzelanie w tym meczu rozpoczęli jednak piłkarze KPMG już w 7 minucie, lecz przeciwnicy odpowiedzieli natychmiastowo. W ten sposób przebiegała cała pierwsza połowa, a wzajemne wymiany ciosów sprawiły, że na przerwę zawodnicy obydwu drużyn schodzili przy remisie 3-3. To zwiastowało emocje w drugiej połowie, jednak ta przebiegła w pełni po myśli będących w bardzo dobrej formie piłkarzy KMPG. Gracze Raben Logistics Ruda Śląska byli w drugiej części meczu kompletnie bezradni i przegrali finalnie mecz 3:7.