KPMG vs Raben Logistics Chorzów

KPMG
1 - 9
Raben Logistics Ruda Śląska

W zupełnie odmiennych nastrojach do tego meczu przystępowali zawodnicy obu zespołów. KPMG po trzech porażkach na inaugurację rundy wiosennej nie przekonuje jak na razie swoją grą, choć ostatni mecz przegrany różnicą tylko jednej bramki mógł zwiastować male światełko w tunelu. Natomiast Raben Logistics Chorzów znakomicie wszedł w sezon, zdobywając jak dotąd 7 punktów. Mecz rozpoczął się od zdecydowanie szybszej gry gości, którzy od pierwszego gwizdka arbitra starali się zdominować swoich przeciwników. Dowodem na to był gol zdobyty już w 1 minucie rywalizacji, którego strzelcem okazał się Dawid Henisz. Po błyskawicznej bramce zawodnicy z Chorzowa nie zwolnili tempa, nadal atakując swoich rywali pod ich polem karnym. W 8 minucie ponownie do bramki gospodarzy trafił Dawid Henisz, a minutę później prowadzenie na 3:0 dla gości podwyższył Joachim Biernat. Tuż przed końcem pierwszej połowy gracze w białych strojach zdobyli jeszcze kolejne dwie bramki, ustalając wynik do przerwy na 0:5. W drugiej części gry nieco odważniej grać zaczęli piłkarze KPMG, jednak ich ataki przez bardzo długi czas nie przynosiły oczekiwanych rezultatów. Raben prowadził grę, na niewiele pozwalając swoim rywalom w ofensywie. Honorowe trafienie dla gospodarzy zdobył w 32 minucie Mateusz Malec, co przy kolejnych 4 bramkach zdobytych przez gości było jedynie trafieniem na przysłowiowe „otarcie łez”. Ostatecznie KPMG uległ Raben Logistics Chorzów 1:9, ponosząc swoją 4 porażkę w sezonie wiosennym. Graczem spotkania został wybrany Dawid Henisz, który zdobył w tym meczu 4 gole.