TPG vs OTCF

TPG
0 - 3
OTCF

Obie drużyny notowały ostatnio zwyżkę formy, zatem ich bezpośrednie spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie. TPG w minionym tygodniu ograło aż 7:0 VEHIS, z kolei OTCF został pierwszą drużyną w tym sezonie, która potrafiła zatrzymać lidera Saint Gobian Sekurit. Historia meczów pomiędzy tymi zespołami z kolei była wyrównana, więc wytypowanie faworyta do zwycięstwa nie było oczywiste. Wynik 0:3 można uznać za małą niespodziankę, może nie ze względu na tryumfatora, ale rozmiary wygranej . OTCF rozegrało świetne spotkanie, często atakując rywala już na jego połowie, a rezultatem takiego obrazu gry było pewne zwycięstwo. Do przerwy formalni goście prowadzili 2:0, a ważna dla przebiegu meczu była druga bramka, zdobyta do szatni. Po przerwie padł już tylko jeden gol, pieczętujący wygraną, w samej końcówce tej potyczki. Dzięki pełnej puli OTCF zbliżył się w tabeli do TPG na odległość jednego punktu.