TPG vs OTCF

TPG
7 - 6
OTCF

Obie drużyny w bojowych nastrojach przystąpiły do dzisiejszego spotkania. Drużyna TPG po ostatnim zwycięstwie miała apetyt na kolejne 3 „oczka”, zaś zespół OTCF podrażniony ostatnią porażką, chciał szybko zmazać plamę i wzbić się w ligowej tabeli. Spotkanie już w 5 minucie spotkania otworzył zawodnik TPG Axel Czajkowski zdobywając pierwszą bramkę dla swojego zespołu. Gol dodał animuszu gospodarzom dzisiejszego spotkania, czego efektem była zdobyta już po minucie od gwizdka arbitra kolejna bramka, tym razem jej autorem był Mateusz Cyganik. Powtórka z rozrywki i kolejna bramka minuta po minucie, tak stało się po kolejnym gwizdku i w 7 minucie spotkania do bramki trafia ponownie zawodnik TPG Axel Czajkowski. Rozwścieczona takim obrotem spraw drużyna OTCF rzuciła się do kontrataku i dopięła swego, w 10 minucie do siatki trafia Paweł Wiatrak. Kolejne minuty spotkania były bardzo emocjonujące, obie drużyny chcąc za wszelką cenę zdominować spotkanie, stwarzały sobie kolejne akcje i tak kolejno w 13 minucie bramkę strzelił Michał Majcher z TPG, a drużyna OTCF skutecznie odpowiedziała celnymi trafieniami, najpierw w 14 minucie Pawła Sacharza, następnie w 15 minucie Michała Szumiała. Mogło się wydawać, że team OTCF nabrał wiatru w żagle, jednak w 19 minucie bramkę do szatni strzela zawodnik TPG Dawid Wysokiński. Pierwsza połowa, bogata w bramki jak i zaciekłą walkę po obu stronach zakończyła się wynikiem 5-3 na korzyść TPG. Druga część spotkania zaczęła się zdecydowanie lepiej dla zespołu OTCF i w 23 minucie do wyniku 5-4 doprowadza swoim pierwszym trafieniem w tym meczu Mateusz Wójcik. Drużyna TPG wiedziała, że rywale są już bardzo blisko wyrównania. Podrażniona ambicja przyniosła pozytywny skutek. W 28 minucie do siatki trafia zawodnik TPG Mateusz Cebula, a już minutę później Mateusz Cyganik, co w wyniku przekładało się na 7-4 dla TPG. Ogrom emocji na boisku i wolę odwetu ze strony OTCF, przyniosły bardzo ciekawe wydarzenia. Zespół OTCF zdobywa bramkę w 31 minucie, jej autorem Mateusz Kowalski, w tej samej minucie żółtą kartką zostaje ukarany Kacper Pieszczek, za niesportowe zachowanie. Kowalski niesiony dobrą energią tylko minutę później trafia do bramki, zdobywając kolejnego gola. Wynik 7-6 mimo emocjonującej końcówki, utrzymał się do końca spotkania. Ostatecznie TPG pokonuje OFCT 7-6.