4 ECO Prestige vs PACCOR

7 - 4
PACCOR

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy 4 ECO Prestige a PACCOR, znajdowali się gracze rozstawieni jako gospodarze. Po 6 kolejach sezonu jesiennego 1 Ligi Sportowej Ligi Firm, zawodnicy 4 ECO Prestige zajmowali miejsce na najniższym stopniu podium. Przed tygodniem gospodarze zwyciężyli w pojedynku z ekipą Keywords Studios 5:1, co było ich trzecią wygraną w bieżących rozgrywkach. Natomiast goście przestępowali do tego starcia, jako siódma drużyna w stawce. W swoim poprzednim meczu piłkarze PACCOR musieli uznać wyższość zespołu BetaMed SA, przegrywając 1:2. Spotkanie w początkowej fazie lepiej ułożyło się dla gospodarzy. Już w 4 minucie Mateusz Gola wyprowadził swoją ekipę na prowadzenie, a kilka chwil później na 2:0 podwyższył Seweryn Zalewski. Choć 60 sekund później goście zdołali zdobyć bramkę kontaktową, którą strzelił Henryk Szymański, to w 16 minucie było już 4:1, a hat tricka skompletował Mateusz Gola. Gdy wydawało się, że zawodnicy 4 ECO Prestige spokojnie dowiozą bezpieczne prowadzenie do przerwy, wówczas za odrabianie strat zabrali się goście. Piłkarze PACCOR w samej końcówce pierwszej odsłony zdobyli 3 bramki, w 20 minucie doprowadzając do remisu 4:4. Jednakże druga odsłona ponownie lepiej rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy w 21 minucie znów wyszli na prowadzenie. Choć po zmianie stron gra nadal była bardzo wyrównana, to do siatki trafiali już tylko gracze 4 ECO Prestige. Ostatecznie gospodarze pokonali ekipę PACCOR 7:4, na tę chwilę notując awans na pozycję lidera 1 Ligi SLF.