Prestige vs PACCOR

5 - 1
PACCOR

W pierwszym środowym starciu, drugiego dnia ligowych zmagań sezonu wiosennego Sportowej Ligi Firm, naprzeciw siebie stanęły zespoły Prestige oraz PACCOR. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, w rundzie jesiennej 2020 uplasowali się na 6 pozycji w stawce 2 Ligi, gromadząc na swoim koncie 16 punktów. Natomiast goście poprzednie rozgrywki zakończyli na najniższym stopniu podium, wyprzedzając swoich rywali o 10 „oczek”. Faworytem tego pojedynku była zatem drużyna Prestige, lecz piłkarze PACCOR nie stali na straconej pozycji. Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry obu zespołów. Zarówno gospodarze jak i goście dochodzili do sytuacji bramkowych, jednak w pierwszej fazie spotkania, to bramkarze byli górą w pojedynkach z atakującymi. Wraz z upływem czasu pierwszej połowy, coraz większą przewagę w środkowej strefie boiska, zaczęli wypracowywać sobie zawodnicy Prestige. Dobra gra przyniosła gospodarzom pierwszego gola w 13 minucie, którego zdobył Adrian Foryś. Po upływie kolejnych 180 sekund gospodarze prowadzili już 2:0, a tym razem na listę strzelców wpisał się Paweł Ziaja. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie i to zawodnicy grający w czarnych strojach, schodzili na przerwę z dwubramkową zaliczką. Na początku drugiej odsłony gracze Prestige kontynuowali swoją dobrą grę, już po pierwszym gwizdku arbitra ambitnie ruszając do przodu, w poszukiwaniu kolejnych trafień. W 24 minucie gospodarze podwyższyli swoje prowadzenie na 3:0, a kilka chwil później Rafał Kowalski zdobył kolejnego gola, praktycznie przesądzając to kto tego wieczoru zabierze do domu komplet punktów. Choć w końcówce meczu bramkę dla gości zdobył Rafał Ciasnocha, to gol ten okazał się jedynie trafieniem na otarcie łez. Ostatecznie zespół Prestige pokonał PACCOR 5:1, w dobrym stylu otwierając nowy sezon SLF. Graczem tego spotkania został wybrany Adrian Foryś, który zdobył dwie bramki oraz zaliczył dwa kluczowe podania.