FAMUR vs ArchiDoc

FAMUR
4 - 1
ArchiDoc

Pierwsze minuty spotkania pomiędzy FAMUR a ArchiDoc były bardzo intensywne, a już w 5 minucie FAMUR wyszedł na prowadzenie po trafieniu Patryka Wieczorka. Gospodarze utrzymywali przewagę, co zaowocowało kolejnym golem w 13 minucie, dzięki czemu FAMUR osiągnął prowadzenie 2:0. Natomiast w 21 minucie Rafał Krzyżowski zdobył gola na 3:0. W 23 minucie zespół ArchiDoc zdołał odpowiedzieć na ataki przeciwnika, a Jakub Szymański zdobył gola dla swojej drużyny. Pomimo tego trafienia, FAMUR nie zwalniał tempa i kontynuował skuteczne ataki. Na kilka minut przed zakończeniem spotkania, w 36 minucie, Rafał Krzyżowski ponownie wpisał się na listę strzelców, ustalając wynik meczu na 4:1. Po 40 minutach emocji i rywalizacji, FAMUR zasłużenie zwyciężył nad ArchiDoc. Mecz ten dostarczył wiele niezapomnianych chwil oraz podkreślił umiejętności i determinację obu drużyn.