ArchiDoc vs FAMUR SA

ArchiDoc
4 - 7
FAMUR

W lepszej sytuacji przed rozpoczęciem spotkania pomiędzy ArchiDoc a FAMUR SA, znajdowali się zawodnicy rozstawieni w roli gości. Gracze FAMUR SA na tym etapie sezonu zimowego Ekstraklasy Sportowej Ligi Firm, zajmują pierwszą lokatę w tabeli. Przed tygodniem goście zremisowali swój mecz z drużyną Keywords Studios w stosunku 4:4, co było dla nich pierwszą stratą punktów w obecnych rozgrywkach. Natomiast gospodarze w swoim poprzednim pojedynku, mierzyli się z ekipą Express Heroes. Piłkarze ArchiDoc pokonali wówczas swoich przeciwników 8:6, kluczowe bramki zdobywając w samej końcówce spotkania. Rywalizacja rozpoczęła się od zdecydowanie lepszej postawy zawodników gości. Gracze FAMUR SA na początku meczu, zdecydowanie częściej mieli piłkę w swoim posiadaniu, co przekładało się na sytuacje bramkowe. Goście wyszli na prowadzenie w 8 minucie, a z gola cieszył się Patryk Wieczorek. Natomiast już 60 sekund później Rafał Krzyżowski dołożył drugie trafienie na konto FAMUR SA, a po kolejnych 2 minutach goście zdobyli trzecią bramkę i prowadzili już 3:0. Po utracie kolejnego gola, za odrabianie strat zabrali się piłkarze ArchiDoc. Najpierw bramkę dla gospodarzy zdobył Grzegorz Solorz, a w kolejnej akcji Daniel Długosz zaliczył trafienie kontaktowe na 2:3. Jednak ostatnie słowo przed przerwą należało do gości i to oni przy zmianie stron prowadzili różnicą dwóch goli. Początek drugiej odsłony należał natomiast do zawodników ArchiDoc, a konkretnie do Tomasza Peteji, który swoimi trafieniami z 24 i 25 minuty doprowadził do remisu 4:4. Choć zawodnicy gospodarzy w dalszej części meczu, mieli jeszcze kilka znakomitych okazji bramkowych, to do siatki tego wieczoru trafiali już tylko gracze FAMUR SA. Goście po golach zdobytych w końcówce spotkania, ostatecznie pokonali drużynę ArchiDoc 7:4, utrzymując tym samym pozycję lidera tabeli Ekstraklasy.