KPMG vs Handlog

KPMG
3 - 5
Handlog

W meczu inaugurującym sezon 2 Ligi, naprzeciw siebie stanęły zespoły KPMG oraz Handlog. Przed rozpoczęciem gry w tym pojedynku, trudno było jednoznacznie wskazać faworyta do końcowego tryumfu. Gracze rozstawieni w roli gospodarzy, poprzednią rundę zakończyli na drugiej pozycji w tabeli najniższej klasy rozgrywkowej, ustępując jedynie mistrzowskiej ekipie el12. Natomiast goście tym meczem powracali do rozgrywek SLF po rocznej przerwie. W sezonie jesiennym 2022 zawodnicy Handlog wywalczyli trzecie miejsce w stawce 2 Ligi. Rywalizacja bardzo dobrze rozpoczęła się dla graczy KPMG. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 2 minucie, a z trafienia cieszył się Dawid Węglarz. Jednakże piłkarze Handlag również bardzo szybko przeszli do ofensywy, już 180 sekund później doprowadzając do wyrównania, za sprawą bramki którą zdobył Sebastian Kurek. Ten sam zawodnik wpisał się także na listę strzelców w 16 minucie i przy zmianie stron widniał wynik 1:2. Choć na początku drugiej odsłony gospodarze dążyli do wyrównania, to jednak nie byli w stanie przez dłuższy czas pokonać bramkarza rywali. Natomiast po stronie gości znakomity występ kontynuował Sebastian Kurek, który w 30 oraz 31 minucie zaliczył kolejne dwa trafienia. Choć końcówka spotkania był już zdecydowanie bardziej wyrównana, to graczom KPMG nie udało się ostatecznie zgarnąć choćby 1 punktu w tym meczu. Gospodarze ulegli przeciwnikom 3:5, choć pozostawili na murawie pozytywne wrażenie.