KPMG vs Handlog

KPMG
4 - 5
Handlog

KPMG po fatalnej inauguracji sezonu, miał plany, aby w 2 kolejce się zrehabilitować. Ich rywalem była ekipa Handlog, która rozgrywała swoje pierwsze spotkanie w sezonie. Obie drużyny weszły bardzo w dobrze mecz. Już w 8 minucie mieliśmy 1-1. Wtedy Handlog, wzięli sprawy w swoje ręce. Zdominowali rywala i strzelając kolejne cztery bramki doprowadzili do wyniku 5-1. Na zegarze 34 minuta, absolutna dominacja i wszystko wskazywało, że Handlog spokojnie doczeka końcowego gwizdka, lecz właśnie w tym momencie KPMG, a właściwie ich zawodnik Maciej Wojdas, dał znak do odrabiania strat. Wojdas znakomicie się prezentował tego dnia, w końcówce ustrzelił 3 bramki, łącznie strzelając 4 trafienia. Niestety dla KMPG zabrakło już czasu do wyrównania i spotkanie zakończyło się wynikiem 4-5.