BetaMed SA vs el12

BetaMed SA
2 - 3
el12

Zawodnicy obu drużyn mogli mieć powody do radości po inauguracyjnej serii gier, bowiem nie ponieśli oni porażki. BetaMed w pierwszym spotkaniu po powrocie do rozgrywek pokonał KeyWords Studios, z kolei el12 urwał punkty faworyzowanemu Prestige, remisując 4:4. Beniaminek od początku spotkania był stroną przeważającą i dopiął swego w 8 minucie gdy Karol Kroczek posłał piłkę do bramki, dając swojemu zespołowi prowadzenie. Jak się okazało, było to jedyne trafienie przed przerwą. Druga połowa przyniosła sporo emocji i więcej bramek. Na wyrównującego gola BetaMed, gracze el12 odpowiedzili dwoma trafieniami, ale wówczas rywale zdobyli kontaktową bramkę. Wszystko działo się w odstępie ledwie 3 minut. BetaMed miał jeszcze czas by rzucić się na przeciwnika i doprowadzić do remisu, jednak wynik nie uległ już zmianie. Tym samym el12 odniosło pierwsze zwycięstwo w sezonie i awansowało na podium 1 Ligi.