MRW vs OTCF

MRW
2 - 4
OTCF

W ostatniej kolejce rundy wiosennej 2 Ligi mierzyły się ze sobą zespoły MRW i OTCF. To spotkanie nie miało wyraźnego faworyta, miało to swoje urzeczywistnienie na boisku. Od pierwszych minut gra była bardzo wyrównana i toczyła się głównie w środkowej części boiska. Oba zespoły nie miały pomysłu jak przejść defensywę rywali. Jako pierwszym udało się to gospodarzom i w 13 minucie spotkania rozwiązali worek z bramkami. Drugą część meczu lepiej rozpoczęli goście. Stracona bramka w pierwszej połowie podziałała na nich motywująco. Dwa szybkie gole pozwoliły im wyjść na prowadzenie. Emocjonującą końcówkę zapewniła nam szybka odpowiedź zawodników MRW. Mieliśmy remis i wszystko mogło się zdarzyć. Tego dnia jednak to goście byli lepiej dysponowani i udało im się strzelić jeszcze dwie bramki. Ostatecznie zwyciężyli 2:4, jednak nie uchroniło ich to od zajęcia ostatniego miejsca w tabeli.