OTCF vs MRW

OTCF
7 - 3
MRW

O 18 30 rozpoczęły się zmagania 2 ligi rozgrywek Sportowej Ligi Firm. Tego dnia pogoda dopisywała wszystkim będącym na boisku. Sprzyjająca aura oraz fakt braku punktów po obydwu stronach sprawiły, że piłkarzy tego dnia nie trzeba było dodatkowo motywować, był to niezwykle ważny mecz dla jednych i drugich, ponieważ było pewne, że przegrany będzie zamykał ligową tabelę po 5 kolejkach. Rewelacyjnie w mecz weszli zawodnicy OTCF, którzy szturmem ruszyli na bramkę rywala i już po 3 minutach mieliśmy wynik 3-0. MRW ewidentnie przespało początek spotkania, jednak z czasem powoli dochodzili do siebie, co poskutkowało bramką na 3-1. Takim wynikiem zakończyła się 1 połowa spotkania. W drugiej połowie oglądaliśmy do czasu bardziej wyrównane spotkanie. Przy wyniku 4-2 do 30 minuty meczu, jeszcze nic nie było jasne, jednak wtedy nastąpiły kolejne masowe ataki OTCF, które doprowadziły do rezultatu 7-2. Taka kolejna ilość zadanych ciosów wybiła z rytmu zawodników MRW. Stać ich było jeszcze tylko na jedno trafienie, które ustaliło końcowy wynik meczu 7-3.