TPG vs MRW

TPG
2 - 2
MRW

W 7 kolejce rundy wiosennej 2 Ligi mierzyły się ze sobą zespoły TPG i MRW. Mecz zapowiadał się na bardzo wyrównany. Lepiej rozpoczęli go gospodarze i już w 4 minucie prowadzili 1:0. Nie zniechęciło to gości, którzy po chwili wyrównali. Oba zespoły grały z dużym zaangażowaniem i walczyły o każdą bezpańską piłkę. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy już więcej bramek. Druga część meczu była bardzo wyrównana. Tym razem pierwsi gola zdobyli goście i utrzymywali się na prowadzeniu do samego końca meczu, jednak tuż przed ostatnim gwizdkiem arbitra, zawodnicy TPG doprowadzili do wyrównania. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Jest to sprawiedliwy rezultat, gdyż patrząc na przebieg gry, żadna z drużyn nie zasłużyła na bycie pokonaną.