MRW vs TPG

MRW
5 - 1
TPG

O godzinie 19:00 rozpoczęło się starcie drugoligowych zespołów MRW oraz TPG. Trudon było jednoznacznie wskazać faworyta tego pojedynku. Za takiego mógł uchodzić zespół TPG, który do tej pory zgromadził o 6 punktów więcej od swoich rywali, jednak ostatnia spektakularna porażka 20-3 budziła ogromne wątpliwości. Natomiast gracze MRW po zwycięstwie w 1 kolejce, wszystko przegrywali z wyjątkiem jednego remisu. Jednak to właśnie oni weszli lepiej w spotkanie strzelając bramkę już w 6 minucie. Rywale szybko odpowiedzieli i wynik 1-1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Druga połowa to zdecydowana dominacja MRW. Na bohatera spotkania wyrósł podczas niej Piotr Panchyrz, który to ustrzelił hat-tricka. Wynik meczu na 5-1 ustalił Sebastian Proksza. To oznaczało, że MRW odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie, z kolei TPG drugi raz z rzędu odnotowali porażkę i będą musieli jak najszybciej wziąć się w garść, aby wrócić na właściwe tory.