OTCF vs ING

OTCF
3 - 5
ING

Obie drużyny stanęły naprzeciw siebie po raz drugi w tym sezonie. Na inaugurację sezonu ING wygrało 5:1, a mecz został zapamiętany ze względu na wyczyn Łukasza Szczotki, który trafił wówczas do siatki… sześciokrotnie. Ten sam zawodnik był najskuteczniejszy również w rewanżu i już po 12 minutach mógł się cieszyć z hat-tricka, a tym razem trafiał wyłącznie do właściwiej bramki. W pierwszej połowie padły jeszcze dwie bramki, po jednej dla obu stron i na przerwę ING schodziło z trzybramkową zaliczką. Patrząc wyłącznie na drugą część gry gracze OTCF byli skuteczniejsi, bowiem w tej odsłonie meczu stracili tylko jedną bramkę, a sami strzelili dwie, jednak wypracowana przez rywali przewaga wystarczyła by sięgnąć po trzy punkty. Swoją cegiełkę do wygranej dołożył bramkarz ING, który kilkukrotnie zatrzymał ataki przeciwników. Wobec porażki el12, zwycięzcy tego starcia już za tydzień staną przed szansą  ataku na fotel lidera.