ING vs OTCF

ING
5 - 1
OTCF

W pierwszej kolejce rundy wiosennej 2 Ligi, mierzyły się ze sobą zespoły ING i OTCF. Każda z drużyn liczy na awans do wyższej klasy rozgrywkowej i chce rozpocząć od zwycięstwa. Spotkanie rozpoczęło się niespodziewanie, bo już w 3 minucie padła bramka samobójcza i na prowadzenie wyszli goście. Jednak tego dnia zdecydowanie lepiej dysponowani byli gospodarze, którzy po krótkiej chwili wyrównali, a jeszcze w pierwszej połowie wyszli na prowadzenie. Druga część meczu była dla nich jeszcze lepsza, raz po raz atakowali bramkę rywali. Udało im się strzelić jeszcze trzy bramki, co ustaliło wynik spotkania na 5:1. Ciekawostką jest, że autorem wszystkich bramek jest zawodnik ING Łukasz Szczotka, który odpłacił się z nawiązką za zdobycie bramki samobójczej, strzelając aż pięć bramek rywalom. Fantastyczny występ indywidualny, ale zwycięstwo jest zasługą bardzo dobrej gry całej drużyny.