TPG vs el12

TPG
7 - 0
el12

Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa zespół el12 w piątej serii gier mierzył się z TPG, a więc drużyną, która również znajduje się w górnej połowie tabeli, ale w miniony piątek przegrała z ING. Wydawało się, że lider 2 Ligi sięgnie po kolejny skalp, tymczasem jego zwycięski marsz został zatrzymany i o ile sama wygrana rywali może nie jest jakąś wielką sensacją, o tyle dziwić mogą jej rozmiary. Mecz rozpoczął się idealnie dla graczy TPG, którzy już w pierwszej akcji wyszli na prowadzenie i pokazali, że to może być ich dzień. W kolejnych fragmentach spotkania poszli oni za ciosem, dokładając kolejne trafienia i na przerwę schodzili z czterobramkową przewagę. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Lider tabeli nadal był zaskakująco bezradny na tle rozpędzonego przeciwnika i nie zdołał strzelić choćby honorowej bramki. Ostatecznie TPG pokonało el12 7:0 i taki wynik sprawia, że cytując piłkarskiego klasyka “liga będzie ciekawsza”.