el12 vs TPG

el12
1 - 12
TPG

Suma szczęścia zawsze jest równa zeru, do tej pory brakowało go ekipom el12 i TPG. Aby zacząć wygrywać musiały coś zmienić w swoim patrzeniu na futbol. Korekty były potrzebne i widać je było od pierwszej minuty u TPG. Po strzeleniu pierwszej bramki, nie mogli się powstrzymać przed poprawianiem wyniku, co przychodziło im nadzwyczaj łatwo. Zespół el12 nie nadążał, gubił koncept i nie umiał przeorganizować gry, co powodowało większą zapaść dosłownie i w przenośni. Druga połowa to nowe nadzieje ale nie tym razem, bo TPG umacniało się na prowadzeniu i przebijało barierę dwucyfrowego wyniku. el12 zdołało trafić zaledwie raz i na pewno jeszcze przed końcem spotkania marzyli by już zacząć wymazywać je w głowie. Końcowy wynik to 12-1 na korzyść TPG i rozmiary tej wygranej są tutaj mocno zaskakujące.