DRiV Gliwice+ vs ArchiDoc

DRiV Gliwice+
2 - 2
ArchiDoc

Spotkanie pomiędzy DRiV Gliwice+ a ArchiDoc zapowiadało się bardzo interesująco. W mecz lepiej weszli gospodarze i już w 4 minucie wyszli na prowadzenie. Chwilę później było już 2:0. Oba zespoły były nastawione ofensywnie, oglądaliśmy dużo strzałów na bramkę. Jednak tego dnia bramkarze byli świetnie dysponowani i popisywali się coraz to lepszymi interwencjami. W pierwszej połowie nie zobaczyliśmy już więcej bramek. W drugiej części spotkania obraz gry nie zmienił się. Goście nie odpuszczali i walczyli o gola kontaktowego, którego udało im się zdobyć  w 26 minucie. Zapowiadało to bardzo ciekawą końcówkę. Tuż przed ostatnim gwizdkiem gospodarze byli niemal pewni trzech punktów, jednak w ostatniej minucie meczu goście wyrównali. Po tym heroicznie wywalczonym remisie, goście zajmują 2 miejsce w tabeli 1 Ligi.