el12 vs MRW

el12
4 - 1
MRW

Faworytem do zwycięstwa w starciu pomiędzy el12 a MRW, przed rozpoczęciem gry na murawie, był zespół rozstawiony w roli gospodarza. Po dwóch seriach gier sezonu wiosennego 2 Ligi Sportowej Ligi Firm, zawodnicy el12 byli liderami tabeli, mając na koncie dwa zwycięstwa. Przed tygodniem gospodarze pokonali ekipę ING 5:4, zwycięskiego gola zdobywając w ostatnich sekundach spotkania. Natomiast goście przystępowali do tego pojedynku z zerowym dorobkiem punktowym. W ubiegły czwartek piłkarze MRW musieli uznać wyższość drużyny TPG, przegrywając w stosunku 2:4. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla graczy el12, którzy wyszli na prowadzenie już w 3 minucie, a z trafienia cieszył się Tomasz Matysek. Jednak goście zdołali odpowiedzieć swoim rywalom już kilka chwil później, a gola dającego remis zdobył Mariusz Brzozowiec. Jednak w dalszej części pierwszej odsłony, to gospodarze mieli na placu gry optyczną przewagę, co potwierdzili bramką z 16 minuty, którą strzelił Karol Kroczek. Taki wynik utrzymał się już do przerwy i przy zmianie stron gracze el12 prowadzili 2:1. Na początku drugiej odsłony mecz nieco bardziej się wyrównał, jednak piłkarze MRW nie byli w stanie zaliczyć trafienia, które dałoby im wyrównanie. Natomiast goście w 28 minucie podwyższyli swoje prowadzenie, a w 30 minucie ustalili końcowy rezultat w tym spotkaniu na 4:1. Dzięki tej wygranej zespół MRW umocnił się na pozycji lidera tabeli 2 Ligi SLF.