Sopra Steria vs Honeywell

Sopra Steria
0 - 5
Honeywell

Wynik meczu zweryfikowany jako walkower ze względu na występ nieuprawionego zawodnika w drużynie Sopra Steria.

Spotkanie pomiędzy Sopra Steria a Honeywell zapowiadało się niezwykle interesująco. Gospodarze ruszyli do ofensywy od pierwszych minut, a zdecydowane ataki przyniosły gola już w 2 minucie, co tylko rozbudziło ich apetyty. Pod koniec pierwszej połowy prowadzili już 4:0, jednak goście nie chcieli odpuścić i zdobyli bramkę do szatni. Druga część meczu to już totalna dominacja zawodników Sopra Steria. Raz po raz ostrzeliwali bramkę rywali, chcieli tego dnia zdobyć jak najwięcej goli. Licznik zatrzymał się na piętnastu trafieniach. Ostateczny wynik meczu to 15:3. Goście powinni jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i skupić się na przyszłych kolejkach. Gospodarze po tym zwycięstwie zajmują 4 miejsce w tabeli 1 Ligi.