Honeywell vs Sopra Steria

Honeywell
3 - 5
Sopra Steria

O 20:00 rozpoczęło się spotkanie 2 ligi pomiędzy Honeywell, a Sopra Steria. Dla obydwu zespołów był to ostatni mecz sezonu i od samego początku było widać, że jednym i drugim zależy, aby udanie zakończyć rozgrywki Sportowej Ligi Firm. Lepiej w mecz weszła ekipa Honeywell strzelając gola już w 5 minucie. Jednak rywale szybko odpowiedzieli, a ponadto udało im się strzelić jeszcze jedną bramkę i to zespół Sopra Steria schodził na przerwę prowadząc 1-2. Druga połowa rozpoczęła się wręcz identycznie. Honeywell zdobyli szybką bramkę, a następnie Sopria odpowiedziała dwukrotnie. W końcówce udało się Honeywell wyrównać i wszystko wskazywało na podział punktów w ostatniej kolejce. Jednak zawodnicy Sopra Steria byli tego dnia nieustępliwi. W ostatniej minucie wyszli na prowadzenie, a na dodatek dobili rywala na 3-5 na sekundy przed końcowym gwizdkiem. Była to niesamowita końcówka spotkania, ale ogólnie warto docenić oba zespoły za zaangażowanie i wolę walki przez cały mecz, aż do samego końca.