Express Heroes vs Honeywell

Express Heroes
7 - 3
Honeywell

Przed tym spotkaniem lepszy dorobek punktowy miała drużyna Honeywell, co dodatkowo wyostrzyło ich apetyt na kolejne trzy „oczka”. Drużyna Express Heores w tym sezonie w pierwszej rundzie doznała porażki, w drugim meczu padł remis, zespół walczył zatem o pierwszy komplet punktów w tej rundzie. Już w 4 minucie padła pierwsza bramka dla Express Heroes za sprawą Artema Kryvenko, który tego dnia był bardzo aktywnym zawodnikiem na placu gry. Dobrą formę tego zawodnika potwierdziła kolejna bramka w jego wykonaniu, zaledwie 4 minuty później. Drużyna Express Heroes wiodła prym na boisku, czego efektem były następne bramki, kolejno w 9 minucie spotkania trafiał Ridouanne Ait Idir, a chwilę później przypomniał o sobie Artema Kryvenko i zdobywając najpierw trzecią bramkę jako zawodnik, a czwartą dla swojego zespołu. Wysoki wynik trochę „wyluzował” szyki obronę drużyny Express Heroes, co skutecznie wykorzystała drużyna Honeywell pakując rywalom gola do szatni, którego autorem był Giorgi Zilbershtein. Do przerwy mieliśmy zatem wynik 4:1, co jeszcze dawało nadzieję zespołowi Honeywell na złapanie kontaktu z rywalem. Druga połowa była za to istną kopią pierwszej części spotkania. Natarcia na bramkę zespołu Honeywell i wyśmienita dyspozycja Artema Kryvenki przyniosły kolejną bramkę w 22 minucie spotkania. Choć już 60 sekund później Kevin Sapoen zdobył drugiego gola dla gości, było to wciąż zbyt mało aby nawiązać równą walkę z rywalami. W dalszej części spotkania kolejne dwa gole na konto gospodarzy dołożyli Artem Kryvenko oraz Andrii Makoshko, co ostatecznie przesądziło o losach tego starcia. Tuż przed końcem meczu trzeciego gola dla Honeywell zdobył jeszcze Emile Picker, co ostatecznie dało nam rezultat 7:3.