Honeywell vs Express Heroes

Honeywell
8 - 7
Express Heroes

Spotkanie pomiędzy Honeywell a Express Heroes, zapowiadało się na bardzo ciekawe i wyrównane. Strzelanie rozpoczęło się już w pierwszej minucie meczu, a na prowadzenie wyszedł zespół gości. Oba zespoły grały na dużej intensywności, padało mnóstwo strzałów. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zwiastowała emocje do ostatniego gwizdka sędziego. W drugiej części meczu mogliśmy zobaczyć kilka ładnych bramek. Gole z wolnego, widowiskowe strzały z dystansu. Zawodnicy obu drużyn byli tego dnia świetnie dysponowani. Wynik do końca oscylował w okolicach remisu, jednak w ostatniej chwili gospodarzom udało się ustalić wynik na 8:7 i zgarnąć trzy punkty. Po tym zwycięstwie zajmują oni piąte miejsce w tabeli rundy zimowej Ekstraklasy.